Servisný technik (tepelné čerpadlá, plynové kotly, rekuperačné jednotky)

--GEOTHERM Slovakia s.r.o.--

Si technik telom aj dušou a rád riešiš technické rébusy?

Rád by si pracovali s najmodernejšou špičkovou technológiou v oblasti kúrenia, chladenia a rekuperácie?

Do nášho odborného tímu hľadáme spoľahlivého servisného technika, ktorý rád hľadá riešenia technických problémov v oblasti vykurovacej techniky, rekuperácie a tepelných čerpadiel.

Kvalitnou prácou bude pomáhať našim klientom pri uvádzaní do prevádzky ich nových vykurovacích a chladiacich systémov ako aj následných servisných a diagnostických úkonov na zaistenie ich dlhodobej bezporuchovej prevádzky a zároveň ochrany životného prostredia.

ČO BUDE TVOJOU HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE? ZHRNUTIE:

• servisné opravy a diagnostika vykurovacích systémov
• uvádzanie do prevádzky, údržba a oprava tepelných čerpadiel a kotlov
• uvádzanie do prevádzky, údržba a oprava rekuperačných zariadení
• komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami zariadení
• zodpovednosť za servisný prípad
• vykonávanie preventívnych (ročných) a havarijných opráv zariadení u klienta
• zisťovanie a odstraňovanie príčin porúch na zariadeniach
• špecifikácia náhradných dielov podľa prevádzkovej dokumentácie
• servisné práce v teréne.

Ďalšie dôležité informácie:

• začiatok práce o 7:00 hodine ráno (rozdelenie práce medzi kolegami, zabezpečenie potrebného materiálu z nášho skladu na danú zákazku)

• po zaškolení každý servisný technik má pridelené firemné auto.

 Kvalitné zaškolenie máš zaručené kolegami, ktorí sú dlhodobo našimi kmeňovými zamestnancami.

Odborné predpoklady:
• odborné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky - § 22 vyhl. MPSVR SR Vyhláška č. 508/2009 Z. z. je PODMIENKOU
• Znalosť hydraulických schém zapojenia vykurovacích a chladiacich systémov
• orientácia v elektro-schémach a výkresovej dokumentácii.

Osobné predpoklady:
• tímový a aktívny prístup k práci
• ochota, precíznosť a zodpovednosť
• flexibilita, samostatnosť po zaškolení
• technické a logické myslenie
• pravidelná komunikácia s klientmi.

Miesto práce

Trnava

a prevažne Západné Slovensko

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Živnosť

Mzdové pomienky

1300 EUR/mesiac

1600 na živnosť

Mzda a ostatné benefity budú dohodnuté v závislosti od pracovnej skúsenosti, zručnosti, vzdelania, prístupu k práci a typu pracovného úväzku

Zamestnanecké výhody, benefity:

• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• spoločnosť rodinného typu, ktorá poskytuje istotu a zabezpečí celoročnú prácu
• služobné auto
• zaujímavá práca, ktorá má v energetike veľký význam ako v súčasnosti, tak aj budúcnosti
• spoločnosť, ktorej záleží na ochrane životného prostredia
• práca s najmodernejšou ekologickou technológiou
• získanie veľmi veľa informácii a skúsenosti z kúrenárstva a alternatívnych zdrojov energie

Čo ponúkame

Každý chce pracovať s radosťou, v dobrom kolektíve a za slušnú odmenu. My sa tieto potreby snažíme napĺňať, aby naša práca nebola len povinnosťou, ale aj radosťou. Aby nás pracovné nadšenie neopúšťalo, pravidelne sa školíme v našom odbore a aj v jazykových schopnostiach.

Výhody

Je možné ešte pred nástupom prácu si vyskúšať a po dohode ďalej v nej pokračovať

Školenia

Odborné zaučenie.

Pravidelné odborné školenia.

Športová aktivita

Pravidelné spoločenské aktivity počas roka: cyklistika, turistika, grilovačka a iné teambuildingové aktivity.

Pridaj sa do nášho tímu :)

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, zašli nám svoj životopis.

Každý životopis dôkladne zvážime.