Referent technickej podpory (Technická príprava zákaziek, projektovanie, rozpočtovanie TZB)

--GEOTHERM Slovakia s.r.o.--

Hľadáš novú príležitosť?

Chceš sa konečne posunúť ďalej?

Si iniciatívny, navrhol si zlepšovanie, ale Tvoje návrhy nikto nevypočul a nerešpektoval?

Potrebuješ priestor pre sebarealizáciu a chceš uplatniť profesionalitu?

Hľadáš istotu v úspešnej spoločnosti?

Alebo bol si úspešný v štúdiu a chceš svoje vedomosti zúročiť vo svojej práci? Nevieš ako na to? Kde začať? Ak máš TZB vzdelanie, si doma v energetike, my Ti pomôžeme so štartom, zaučíme a zaškolíme Ťa ale iskru a ochotu musíš mať v sebe.

Do svojho tímu hľadáme odborníka pre prípravu zákaziek a ich rozpočtovanie, ktorý rozumie energetike, tepelnej technike, elektrotechnike, elektrike, mechanike, hydraulike a má rád výzvu.

ČO BUDE TVOJOU HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE?

  • Technická príprava a projektovanie zákaziek
  • Rozpočty a rôzne cenové kalkulácie
  • Odborné poradenstvo pri výbere vykurovania, chladenia, či rekuperácii
  • Technická podpora pre obchodné a realizačné oddelenie
  • Úplne vytvorené reálne a realizovateľné technické riešenia na základe podkladov od obchodníkov / dohovorov so zákazníkmi
  • Úprava projektov podľa skutočných stavov
  • Návrhy na FTV
  • Neustále študovanie novšej a novšej technológie

Prax v stavebníctve a kúrenárstve je nutná kvôli pracovným postupom pri realizácii kúrenia, chladenia, rekuperácie.

Očakávame dobre zvládnutý time manažment, ktorý nám umožní pracovať efektívne, udrží si zdravé pracovné nasadenie, výkonnosť a dosahovanie cieľov.

Čo od Vás očakávame?

  • Zodpovednosť za navrhnuté riešenia
  • Neustálu ochotu pomôcť zákazníkovi a tak isto aj obchodníkovi
  • Detailnú znalosť moderného vykurovania, ideálne tepelných čerpadiel, solárnych systémov, kotlov, rekuperácií, vzduchotechniky
  • Veľmi dobrú analytickú schopnosť
  • Samostatnosť, iniciatívu a sebareflexiu
  • Ochotu stále sa vzdelávať a zdokonaľovať v tom, čo robíš
  • Praktickú znalosť AutoCADu
  • Projektovanie TZB výhodou

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Živnosť

Mzdové pomienky

1 200 - 1 400 EUR/mesiac

1600 na živnosť

Mzda a ostatné benefity budú dohodnuté v závislosti od pracovnej skúsenosti, zručnosti, vzdelania, prístupu k práci a typu pracovného úväzku

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Priestor pre sebarealizáciu a pravidlá hry
  • Odmena priamo zodpovedajúcu dosahovaným výsledkom
  • Neustále školenia,  vzdelávanie sa a možnosť získavania odborných certifikátov
  • Práca s najmodernejšou ekologickou technológiou·
  • Spoločnosť, ktorej záleží na ochrane životného prostredia·
  • Zaujímavá práca, ktorá má v energetike veľký význam ako v súčasnosti, tak aj budúcnosti
  • Stabilita a perspektívna budúcnosť
  • Plnohodnotné zaškolenia kolegyňou, ktorá je na rovnakej pozícii

Čo ponúkame

Každý chce pracovať s radosťou, v dobrom kolektíve a za slušnú odmenu. My sa tieto potreby snažíme napĺňať, aby naša práca nebola len povinnosťou, ale aj radosťou. Aby nás pracovné nadšenie neopúšťalo, pravidelne sa školíme v našom odbore a aj v jazykových schopnostiach.

Výhody

Je možné ešte pred nástupom prácu si vyskúšať a po dohode ďalej v nej pokračovať

Školenia

Odborné zaučenie.

Pravidelné odborné školenia.

Športové aktivity

Zahrajte si s kolegami šport!

Pravidelné spoločenské aktivity počas roka: cyklistika, turistika, grilovačka a iné teambuildingové aktivity.

Káva & Čaj

Pridaj sa do nášho tímu :)

  • V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, zašli nám svoj životopis.

    Každý životopis dôkladne zvážime.