Koordinátor zákaziek a projektov v oblasti TZB

--GEOTHERM Slovakia s.r.o.--

Hľadáš novú príležitosť kam sa posunúť ako skúsený inštalatér/montér?

        Je čas postúpiť na vyššiu pozíciu?

             Chcel by si riadiť tím montérov?

                     Máš skúsenosti zo stavieb a dobre poznáš postup práce remeselníkov?

                                Hnevá Ťa nekvalitná práca a nespokojní zákazníci?

                            Ideš s dobou?

                     Zaujímajú Ťa moderné trendy a alternatívne zdroje energie?

                    Ak áno, tak Ti práve ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť.

ČO BUDE TVOJOU HLAVNOU NÁPLŇOU PRÁCE? ZHRNUTIE:

• Riadenie viacerých projektov naraz v oblasti TZB (vykurovanie, chladenie, rekuperácia)

• Pravidelná komunikácia so zákazníkom a montérom

• Riešenie návrhov a technických detailov s obchodným a technickým oddelením
• Denná kontrola vykonaných prác (kvalita a spokojnosť zákazníka)

• Plnenie časových harmonogramov – časový manažment
• Celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a objednávok

• Koordinácia montážnych tímov – manažment ľudí

Ďalšie dôležité informácie:

• Začiatok práce o 6:00 hodine ráno (rozdelenie práce medzi tímami, zabezpečenie potrebného materiálu z nášho skladu na danú zákazku)

• Je nutné vedieť sa orientovať v stavebných výkresoch – aby si vedel rozdať a kontrolovať úlohy svojich ľudí

• Voči stresu je potrebné byť odolný (práca s ľuďmi, striktné termíny, naraz veľa zákaziek v rôznych štádiách, veľa telefonátov).

Kvalitné zaškolenie máš zaručené koordinátormi, ktorí sú dlhodobo našimi kmeňovými zamestnancami.

Čo od Vás očakávame?
• Diplomatickú komunikáciu so zákazníkom
• Psychickú odolnosť na riešenie viacerých problémov naraz
• Ochotu a chuť do práce
• Schopnosť hľadať riešenia a perfektne zorganizovať si čas
• Efektívnu a odbornú prácu s projektovou dokumentáciou
• Technické a logické myslenie
• Vysokú zodpovednosť
• Prirodzenú autoritu

Miesto práce

Trnava

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Živnosť

Mzdové pomienky

1 250 - 1 400 EUR/mesiac

1600 na živnosť

Mzda a ostatné benefity budú dohodnuté v závislosti od pracovnej skúsenosti, zručnosti, vzdelania, prístupu k práci a typu pracovného úväzku

Zamestnanecké výhody, benefity

• Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• Spoločnosť rodinného typu, ktorá poskytuje istotu a zabezpečí celoročnú prácu
• Zaujímavá práca, ktorá má v energetike veľký význam ako v súčasnosti, tak aj budúcnosti
• Spoločnosť, ktorej záleží na ochrane životného prostredia
• Práca s najmodernejšou ekologickou technológiou
• Získanie veľmi veľa informácii a skúsenosti z kúrenárstva a alternatívnych zdrojov energie

Čo ponúkame

Každý chce pracovať s radosťou, v dobrom kolektíve a za slušnú odmenu. My sa tieto potreby snažíme napĺňať, aby naša práca nebola len povinnosťou, ale aj radosťou. Aby nás pracovné nadšenie neopúšťalo, pravidelne sa školíme v našom odbore a aj v jazykových schopnostiach.

Výhody

Je možné ešte pred nástupom prácu si vyskúšať a po dohode ďalej v nej pokračovať

Školenia

Odborné zaučenie.

Pravidelné odborné školenia.

Športová aktivita

Zahrajte si s kolegami šport!

Pravidelné spoločenské aktivity počas roka: cyklistika, turistika, grilovačka a iné teambuildingové aktivity.

Pridaj sa do nášho tímu :)

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš uvedené požiadavky, zašli nám svoj životopis.

Každý životopis dôkladne zvážime.